200 عامل موثر در بهینه سازی سایت

چهارشنبه 8 دی 1395 ساعت 13:40
200 عامل موثر در بهینه سازی سایت | آموزش رایگان بهینه سازی سایت

آیا منظور شما این بود؟: 200 عوامل موثر در بهینه سازی سایت

طول عمر  دامنه

مت کاتز در این باره می گوید:

تفاوت دامنه ای که شش ماه از زمان ثبت آن می گذرد با دامنه ای که یکساله است چندان زیاد نیست.

به عبارت دیگر، گوگل به سن دامنه اهمیت می دهد، اما میزان اهمیت آن زیاد نیست.

کلمات کلیدی که در ادامۀ دامنه ظاهر می شوند

استفاده از این گزینه شاید مانند گذشته تاثیر زیادی نداشته باشد اما داشتن کلمات کلیدی مناسب در دامنه هنوز هم به عنوان یک سیگنال مرتبط عمل می کند. مهم تر از همه این است که موتورهای جستجو کلمات کلیدی که در نام دامنه وجود دارند را به صورت برجسته نمایش می دهند.

کلمات کلیدی به عنوان اولین کلمه در دامنه

دامنه هایی که با کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت خود آغاز می شوند نسبت به دامنه هایی که هیچ کلمه کلیدی در خود ندارند یا کلمۀ کلیدی شان در آخر یا وسط دامنه است، یک سرو گردن بالاتر هستند.

مدت زمان ثبت دامنه

یکی از کارشناسان گوگل بیان می کند:

دامنه های با ارزش اغلب برای چندین سال مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه دامنه های کم ارزش به ندرت بیش تر از یکسال استفاده می شوند. بنابراین زمانی که یک دامنه در آینده منقضی شود، این انقضا به عنوان یک فاکتور در مشروعیت دامنه شناخته خواهد شد.

کلمات کلیدی در نام زیر دامنه

تحقیقات وب سایت MOZ در سال ۲۰۱۱ نشان داده است کلمات کلیدی موجود در نام ساب دامین (زیر دامنه) می تواند رتبه بندی سایت را افزایش دهد.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

تاریخچه دامنه

گوگل سابقۀ تاریخی سایت هایی که در طول دوره ای دارای مالکیت مختلف بوده اند یا افت متعددی را تجربه کرده اند را دوباره از نو تنظیم می کند. همین امر موجب می شود لینک هایی که به دامنه ارجاع داده می شود خنثی گردد.

EMD یا دامنۀ دقیقاً همتا

این واژه مخفف Exact Match Domain (دامنه دقیقا همتا) است. به این معنی که دامنۀ یک سایت دقیقاً همان کلمۀ کلیدی مورد هدف باشد، مثلاً Seo.com. این گونه دامنه ها نیز به گونه ای متفاوت عمل می کنند. اگر سایت با کیفیت باشد این گزینه می تواند مفید باشد. اما اگر در سایت های کم کیفیت رخ دهد می تواند نسبت به به روزرسانی EMD آسیب پذیر باشد. مت کاتز در سال ۲۰۱۲ در این باره گفت:

تغییرات جزئی تدارک دیده شده در الگوریتم گوگل از میزان نمایش دامنه های دقیقاً همتای بی کیفیت در نتایج جستجوی گوگل خواهد کاست.

200 عامل مهم سئو و رتبه بندی سایت در گوگل

اطلاعات WhoIs خصوصی در مقابل عمومی

همان طور که می دانید WhoIs سایتی است که از طریق آن می توانید صاحب یک دامنه را شناسایی کنید. اطلاعات WhoIs های پرایوت ممکن است نشانگر این موضوع باشد که صاحبان این دامنه ها چیزی برای مخفی کردن داشته باشند. مت کاتز در این باره می گوید:

زمانی که اطلاعات WhoIs  آنها را بررسی کردم، همه آنها دارای سرویس محافظت خصوصی بودند. این پرایوت کردن اکانت WhoIs به خودی خود چیز بدی نیست. اما زمانی که فاکتورهای متعددی را کنار یکدیگر قرار دادید، ممکن است کمی غیر عادی به نظر برسد.

جریمه شدن مالک دامنه

اگر گوگل شخص خاصی را به عنوان اسپمر شناسایی کند سایر سایت هایی که متعلق به این شخص است را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار خواهد داد و این امر می تواند در رتبه بندی سایت در گوگل موثر باشد.

دامنه سطح بالای کد کشوری

داشتن دامنۀ سطح بالای کشوری (همچون .ir) رتبه سایت برای آن کشور خاص را بهبود می بخشد اما توانایی سایت برای رتبه بندی جهانی را محدود می سازد.

فاکتورهای مرتبط با صفحه

200 فاکتور مهم سئو و رتبه بندی سایت در گوگل

کلمه کلیدی در تگ عنوان

تگ عنوان دومین بخش مهم محتوای سایت است (در کنار محتوای صفحه). بنابراین استفاده مناسب از آن می تواند یک سیگنال قوی سئوی On-Page برای گوگل ارسال کند.

تگ عنوانی که با کلمه کلیدی آغاز می شود

بر اساس داده های حاصل از سایت MOZ، تگ عنوانی که با کلمات کلیدی آغاز می شود بهتر از تگ عنوان هایی که کلمات کلیدی را در انتهای خود قرار داده اند عمل خواهد کرد:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

کلمه کلیدی در تگ توضیحات

این هم نشانه ای دیگر برای مرتبط بودن وب سایت است. این گزینه در حال حاضر این نکته اهمیت چندانی ندارد، اما در هر صورت باعث ایجاد تفاوت می شود.

کلمه کلیدی که در تگ H1 ظاهر می شود

تگ های H1 دومین تگ عنوانی هستند که نشانه های مرتبط بودن فعالیت و موضوع یک سایت را برای گوگل ارسال می کنند. این نتایج بر اساس مطالعات انجام شده زیر به دست آمده است:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

کلمه کلیدی عبارتی است که به طور مکرر در داخل متن استفاده شده است

استفاده از یک کلمه کلیدی به طور مکرر در داخل متن یک پُست می تواند به عنوان یک سیگنال مرتبط بودن عمل کند و موضوع فعالیت یک سایت را به گوگل بفهماند.

طول محتوا

محتوایی که کلمات بیشتری دارد بالطبع، طیف وسیع تری از یک موضوع را پوشش دهد و به احتمال زیاد نسبت به مقالات کوتاه و سطحی ارجحیت دارد. SERPIQ دریافته است که طول محتوا با موقعیت سایت در نتایج جستجوی گوگل مرتبط است:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

چگالی کلمات کلیدی

چگالی کلمه کلیدی، در واقع تعداد دفعاتی است که یک کلمۀ کلیدی در متن یک صفحه قرار گرفته است. اگرچه این گزینه مانند گذشته از اهمیت بالایی برخوردار نیست اما گوگل هنوز هم در برخی از مواقع از چگالی کلمات کلیدی برای تعیین موضوع سایت استفاده می کند. بهتر است بدانید استفاده بیش از حد از آن می تواند به سایت شما آسیب بزند.

مفهوم نهفته در کلمات کلیدی موجود در محتوا (LSI)

این گزینه به موتورهای جستجو کمک می کند معنی واقعی کلماتی که بیش از چند معنی دارند را به دست آورند. به عنوان مثال کلمۀ Apple که هم نام بزرگترین برند کامپیوتری جهان است و هم نام یک میوه. حضور/ عدم حضور LSI به احتمال زیاد به عنوان نشانه کیفی محتوا عمل می کند.

وجود کلمات کلیدی LSI در تگ عنوان یا توضیحات

همانند محتوای صفحه، کلمات کلیدی LSI در تگ عنوان یا تگ توضیحات می تواند به گوگل کمک کند تفاوت بین کلمات مترادف را تشخیص دهد. این گزینه نیز نشان دهنده مرتبط بودن است.

سرعت بارگذاری صفحات از طریق HTML

هر دو موتور جستجوی گوگل و بینگ از سرعت بارگذاری صفحات سایت به عنوان عامل مهمی در رتبه بندی استفاده می کنند. عنکبوت های موتور جستجو می توانند با دقت زیادی سرعت بارگذاری صفحات سایت شما را بر اساس کدهای موجود در آن و حجم فایل‌ها تخمین بزنند.

محتوای تکراری

محتوای یکسان در یک سایت (حتی اگر کمی اصلاح شده باشد) می تواند تاثیر منفی بر روی نمایش محتوا در موتورهای جستجوگر داشته باشد.

Rel=Canonical (نامتعارف بودن)

اگر این گزینه به درستی به کار رود، اجازه نمی دهد که گوگل صفحات سایت شما را به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد.

سرعت بارگذاری صفحات سایت در گوگل کروم

گوگل ممکن است از داده های کاربری کروم برای مدیریت بهتر مدت زمان بارگذاری سایت استفاده کند. استفاده از CDN و سایر موارد غیر مرتبط با HTML می تواند سیگنال های ارتباطی را افزایش دهد.

بهینه سازی تصاویر

تصاویری که بر روی صفحات سایت قرار می گیرد از طریق نام فایل، متن Alt، عنوان، توضیحات و سایر موارد سیگنال های مرتبط مهمی را به موتورهای جستجو ارسال می کنند.

تاخیر در به روزرسانی محتوای سایت

به روزرسانی های جدید الگوریتم گوگل، اهمیت زیادی به محتوای تازه به روز شده می دهند. به خصوص محتواهایی که در جستجوها به زمان حساس هستند (محتوایی که در یک برهه زمانی خاص بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند. این نوع محتواها باید به روزرسانی سریعی داشته باشند). گوگل اهمیت زیادی برای این عامل قائل است و تاریخ آخرین به روزرسانی را برای برخی صفحات نشان می دهد:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

مقدار به روزرسانی محتوا

اهمیت ویرایش ها و تغییرات نیز به عنوان فاکتور جدید بودن مطلب شناسایی می شوند. افزودن یا حذف کامل بخشی از محتوا، نسبت به تغییر یک یا چند کلمه به روزرسانی چشمگیرتری محسوب می شود.

سابقۀ به روزرسانی صفحات

صفحات سایت هر چند وقت یکبار به روزرسانی شده است؟ روزانه، هفتگی یا هر ۵ سال یکبار؟ به روزرسانی مکرر صفحات سایت نیز نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت دارد.

برجستگی کلمات کلیدی

به کار برد کلمات کلیدی مرتبط در ۱۰۰ کلمه اول موجود در صفحه می تواند نشانه مرتبط بودن سایت یا کلمه کلیدی انتخابی می باشد. برجستگی کلمه کلیدی در واقع به قرارگیری کلمه کلید درون تگ عنوان، تگ H1، H2 و متا دسکریپشن بستگی دارد.

کلمات کلیدی در تگ های H2 ، H3

به کار بردن کلمات کلیدی در این تگ ها می تواند نشانه کوچک و ضعیفی از مرتبط بودن سایت با کلمه کلیدی انتخابی باشد باشد. سایت MOZ در این باره جدول زیر را ارائه داده است:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

ترتیب قرار گیری کلمات کلیدی

ترتیب قرار گیری کلمات کلیدی در محتوای یک صفحه می تواند بر روی رتبه بندی بهتر سایت تاثیر بگذارد. به عنوان مثال جستجویی با عنوان روش های اصلاح موی گربه را در نظر بگیرید. صفحاتی که با عبارت روش های اصلاح موی گربه بهینه سازی شده اند رنک بهتری نسبت به سایت هایی خواهند داشت که با عبارت کلیدی چگونه موی گربۀ خود ر ا اصلاح کنیم بهینه سازی شده اند. به همین خاطر نیزKeyword  Rresearch (تحقیق در مورد کلمات کلیدی) بسیار مهم است.

کیفیت لینک های خروجی

بیشتر سئوکاران فکر می کنند که لینک کردن به سایت هایی با اتوریتی بالا به ارسال سیگنال های اعتماد به گوگل کمک می کند.

موضوع لینک های خروجی

بر اساس یافته های سایت MOZ، موتورهای جستجوگر ممکن است از محتوای سایتی که شما به آن لینک داده اید به عنوان سگینال برای یافتن موضوع سایت شما استفاده کند. به عنوان مثال؛ اگر صفحه ای دارید که در مورد خودروست، لینک دادن به صفحات مرتبط با سینما مفید نخواهد بود.

دستور زبان و املا

به کارگیری صحیح گرامر و املا یکی از نشانه های کیفیت است. هرچند که مت کاتز در سال ۲۰۱۱ این موضوع را به طور کامل تایید نکرد.

محتوای غیر کپی

آیا محتوایی که در سایت و صفحات شما قرار دارد اصلی و توسط خودتان تولید شده است؟ اگر از یک سایت ایندکس شده کپی شده باشد نمی تواند همچون محتوای اصلی و ارجینال رتبه ای برایتان به همراه داشته باشد.

محتوای تکمیلی مفید

بر اساس راهنمای رتبه بندی گوگل، محتوای تکمیلی مفید یکی از مواردی است که کیفیت سایت و صفحات آن را به خوبی نشان می دهد. استفاده از مبدل های ارز، ماشین حساب بهره وام و دستورالعمل های تعاملی نمونه هایی از محتوای تکمیلی مفید محسوب می شوند.

تعداد لینک های خروجی

استفاده بیش از حد از لینک های خروجی dofollow می تواند تاثیر منفی بر روی رتبه سایت داشته باشد.

عناصر چند رسانه ای

استفاده از تصاویر، فیلم و سایر عناصر چند رسانه ای می تواند نشان دهندۀ کیفیت بالای محتوای شما باشد.

حتما بخوانید:  آموزش سئو برای موتور جستجوگر بینگ

تعداد لینک های داخلی به یک صفحه

تعداد لینک های داخلی در یک صفحه نشان دهنده اهمیت مرتبط بودن آن به سایر صفحات سایت است.

کیفیت لینک های داخلی یک صفحه

لینک های داخلی از صفحات معتبر برای یک دامنه، تاثیر بسیار قوی نسبت به صفحاتی که پیج رنک ندارند یا پیج رنک آنها ضعیف است، دارد.

لینک های شکسته

داشتن لینک های شکسته بسیار بر روی یک صفحه ممکن است نشان دهنده یک سایت نادیده گرفته شده یا رها شده باشد. راهنمای رتبه بندی گوگل از لینک های شکسته برای ارزیابی کیفیت صفحه اصلی استفاده می کنند.

سطح خواندن

هیچ شکی نیست که گوگل سطح خواندن صفحات یک سایت را تخمین می زند. در واقع، گوگل معمولا وضعیت سطح خواندن را برای سایت ها ارائه می دهد:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

اما کاری که گوگل با این اطلاعات انجام می دهد واضح و روشن نیست. برخی از افراد معتقدند که سطح خواندن مبتدی به رتبه بندی بهتر سایت کمک می کند زیرا همۀ مردم می توانند آن را مطالعه کنند. اما برخی دیگر این تئوری را رد می کنند.

لینک های وابسته

لینک های وابسته به تنهایی آسیبی به رتبه بندی سایت شما وارد نمی کنند. اما اگر تعداد این لینک ها زیاد باشد، الگوریتم گوگل توجه دقیق تری به سایر سیگنال های کیفیت می کند تا مطمئن شود شما یک سایت وابسته نیستید.

خطاهای HTML / اعتبار W3C

تعداد زیاد خطاهای HTML یا برنامه نویسی نامرتب ممکن است نشان دهنده یک محتوای ضعیف باشد. موضوع بحث برانگیز این است که بیشتر سئوکاران معتقدند اعتبار W3C یک سیگنال کیفیت ضعیف است.

اعتبار دامنۀ صفحه میزبان

اگر همه موارد یکسان باشد، صفحه ای که بر روی یک دامنه معتبر قرار گرفته است رتبه بالاتری نسبت به صفحاتی که در دامنه های کم اعتبار قرار گرفته اند خواهد داشت.

پیج رنک صفحات سایت

کاملا مرتبط نیست اما به طور کلی پیج رنک بالای صفحات به رتبه بندی بهتری منجر می شود.

طول URL

مجله موتورهای جستجو بیان می کند که طولانی بودن بیش از حد URL ممکن است به دیده شدن شما در موتورهای جستجو آسیب بزند.

مسیر URL

صفحه ای که به صفحه اصلی وب سایت نزدیک است ممکن است اعتبار بیشتری داشته باشد.

ویراستاران انسانی

اگرچه این گزینه هرگز تایید نشده است اما گوگل حق انحصاری یک پتنت را دارد که به ویراستاران انسانی اجازه می دهد بر روی SERP تاثیر داشته باشند.

دسته بندی صفحات سایت

طبقه ای که صفحه سایت در آن ظاهر می شود یک سیگنال مرتبط است. صفحه ای که بخشی از یک طبقه بندی مرتبط است نسبت به صفحاتی که در طبقه بندی غیر مرتبط قرار گرفته است، امتیاز مرتبط بودن بیشتری کسب خواهد کرد.

تگ های وردپرس

تگ ها تنها برای وردپرس نشانه مرتبط بودن هستند. بر اساس سایت Yoast.com:

تنها روش برای بهبود سئوی سایت، مرتبط کردن یک بخش از محتوا به قسمت های دیگر است. همچنین مرتبط بودن گروهی از نوشته ها به یکدیگر بسیار مهم خواهد بود.

کلمه کلیدی در URL

این گزینه نیز یک سیگنال مهم در رتبه بندی سایت است.

رشته URL

طبقه بندی در رشته های URL توسط گوگل خوانده می شود و می تواند در درک بهتر گوگل از موضوع  محتوای سایت کمک کند:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

منابع و مراجع

استناد به منابع و مراجع، همانگونه که در مقالات پژوهشی صورت می گیرد، ممکن است نشانه کیفیت بالای سایت باشد. راهنمای کیفیت گوگل می گوید که بازدیدکنندگان باید بر روی منابع موجود در یک صفحه خاص دقت بیشتری داشته باشند. موضوع باید تخصصی و نیز معتبر باشد. با اینحال گوگل استفاده کردن از لینک های خارجی به عنوان یک فاکتور رتبه بندی را رد می کند.

فهرست های شماره دار و نشان دار شده

این لیست ها کمک می کند محتوای سایت برای مطالعه خوانندگان شکسته شود. این گزینه به کاربر پسند بودن محتوا کمک می کند. گوگل نیز محتوایی با شماره ها و نشانه ها را ترجیح می دهد.

اولویت صفحه در نقشه سایت

اولویتی که به یک صفحه از طریق فایل Sitemap.xml داده می شود ممکن است بر روی رتبه بندی تاثیر بگذارد.

لینک های خروجی بیش از حد

این گزینه قبلا ذکر شده است. برخی از صفحات به لینک های بسیاری راه دارند و همین امر موجب مبهم شدن و پرت شدن حواس از محتوای اصلی شود.

تعداد کلمات کلیدی فرعی برای رتبه بندی سایت

اگر سایت دارای رتبه بندی های دیگری برای کلمات مختلف باشد، ممکن است نشان دهنده کیفیت محتوا باشد.

عمر صفحه

اگرچه گوگل محتوای تازه را ترجیح می دهد، یک صفحه قدیمی که به طور منظم به روز رسانی می شود ممکن است کارایی بهتری نسبت به یک صفحۀ جدید داشته باشد.

صفحه بندی کاربرپسند

در دستورالعمل کیفیت گوگل آمده است که:

صفحه بندی صفحات با کیفیت بالا باعث می شود محتوای اصلی بلافاصله قابل رویت باشد.

دامنه های پارک شده (Parked Domains)

به روزرسانی گوگل در دسامبر سال ۲۰۱۱ نشان می دهد که دیده شدن دامنه های پارک شده در موتورهای جستجو کاهش یافته است.

محتوای مفید

گوگل می تواند بین محتوای با کیفیت و مفید تمایز قائل شود.

فاکتورهای مرتبط با سایت

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

محتوایی که ارزش و بینش منحصر به فردی ارائه می کند

گوگل بیان کرده است سایت هایی را که محتوای با ارزش، جدید و مفیدی را ارائه نمی کنند از لیست خود حذف می کند. خصوصاً سایت هایی که وابسته هستند.

صفحه ارتباط با ما

اسناد کیفیت گوگل بیان می کند که آنها سایت هایی را ترجیح می دهند که از روش های مختلفی برای برقراری تماس با مشتریان استفاده می کنند. اگر اطلاعات تماس با اطلاعات موجود در WhoIs منطبق باشد، پاداشی برایتان در نظر می گیرد.

اعتماد دامنه/ رتبه اعتماد

اعتماد یا اعتبار یک سایت (که بر اساس تعداد لینک های داده شده از سایت های معتبر اندازه گیری می شود) یک فاکتور مهم در رتبه بندی گوگل است.

معماری سایت

معماری خوب در یک سایت به گوگل کمک می کند محتوای شما را به خوبی سازمان دهی کند.

به روزرسانی های سایت

اینکه سایت شما هر چند وقت یکبار به روزرسانی می شود (به خصوص زمانی که محتوای جدید به سایت افزوده می شود) یک فاکتور مهم در رتبه بندی سایت است.

تعداد صفحات

تعداد صفحاتی که سایت دارد نشانه ای ضعیف از Authority (اعتبار) است. حداقل این موضوع به موتورهای جستجو کمک می کند سایت های بزرگ را از سایت های وابسته شناسایی کنند.

حضور نقشه سایت

نقشه سایت به موتورهای جستجوگر کمک می کند سایت و صفحات شما را راحت تر ایندکس کنند و همین امر دیده شدن سایت در موتورهای جستجوگر را بهبود می بخشد.

آپتایم بودن سایت

زمان خرابی بسیار (downtime) به خاطر نگهداری یا مشکلات سرور می تواند بر روی رتبه بندی سایت شما تاثیر منفی داشته باشد. ( در برخی از موارد اگر اصلاح نشود باعث ایندکس نشدن محتوای سایت خواهد شد).

موقعیت سرور

موقعیت سرور ممکن است بر روی رتبه بندی سایت شما در مناطق جغرافیایی مختلف تاثیر بگذارد. این گزینه برای جستجوهای مرتبط با موقعیت جغرافیایی بسیار مهم است.

گواهی SSL

گوگل تایید کرده است که آنها گواهینامه SSL را ایندکس می کنند و از HTTPS به عنوان سیگنال رتبه بندی استفاده می نمایند.

شرایط استفاده از خدمات و صفحات حریم خصوصی

این دو صفحه به گوگل می گوید که سایت شما یک عضو قابل اعتماد در اینترنت است.

اطلاعات تکراری متا در سایت

این اطلاعات تکراری در سرتاسر سایت شما ممکن است بر روی دیده شدن تمامی صفحات تاثیر منفی داشته باشد.

ناوبری بردکرامب

این یک شیوه معماری کاربرپسند است که به کاربران و موتورهای جستجو کمک می کند تا بدانند در کجای سایت قرار گرفته اند:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

هر دو سایت SearchEngineJournal.com و Ethical SEO Consulting ادعا می کنند که این گزینه جزو فاکتورهای رتبه بندی است.

بهینه سازی سایت برای موبایل

گروه رسمی گوگل پیشنهاد می کند که سایت های واکنش گرا برای موبایل ایجاد شود. سایت های واکنش گرا به احتمال زیاد رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو خواهند داشت. در واقع آنها تگ Mobile Friendly بودن را به سایت هایی که به درستی در دستگاه های موبایلی نمایش داده می شود اضافه می کنند. همچنین گوگل سایت هایی که در جستجوی موبایل، سازگار نیستند را جریمه می کند.

یوتیوب

بدون شک ویدئوهای یوتیوب در SERP ارجح تر خواهد بود (این موضوع به احتمال زیاد به خاطر مالکیت گوگل بر یوتیوب است).

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

در حقیقت سایت Search Engine Land نشان داده است که ترافیک یوتیوب بعد از به روزرسانی پاندای گوگل افزایش یافته است.

قابلیت استفاده از سایت

سایتی که استفاده و ناوبری آن دشوار باشد، می تواند با کاهش زمان سپری شده در سایت، صفحات بازدید شده و بانس ریت تاثیر منفی بر روی رتبه بندی داشته باشد. این الگوریتم مستقل برای حجم وسیعی از داده های کاربری است.

استفاده از گوگل آنالیتیکس و ابزار گوگل وبمستر

برخی از افراد فکر می کنند که نصب این دو ابزار بر روی سایت می تواند ایندکس صفحات را بهبود ببخشد. این دو گزینه می تواند با دادن اطلاعات مورد نیاز به گوگل، تاثیر مستقیمی بر روی رتبه بندی داشته باشد.

نظر کاربران/شهرت و اعتبار سایت

دیدگاه ها و نظر کاربران تاثیر بسیار مهمی در الگوریتم های مرتبط با موتورهای جستجو دارد.

عوامل مرتبط با بک لینک

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

عمر دامنه لینک دهنده

بک لینک هایی که از دامنه های قدیمی داده می شوند ممکن است از دامنه های جدید، قدرتمندتر باشند.

تعداد دامنه های لینک شده

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، تعداد دامنه های ارجاع دهنده یکی از فاکتورهای مهم در رتبه بندی است.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

لینک های حاصل از آی پی آدرس های کلاس C جداگانه

لینک های به دست آمده از آی پی آدرس های مختلف نشان دهنده تعداد زیاد سایت های لینک دهنده به شماست.

تعداد صفحات لینک شده

مجموعه صفحات لینک شده (حتی اگر بر روی یک دامنه قرار گرفته باشد) یک فاکتور رتبه بندی است.

تگ ALT (برای لینک های تصویری)

همانطور که می دانید متن ALT نسخه تصویری، متنِ یک لینک است.

لینک های حاصل از دامنه های آموزشی (.edu و .gov)

مت کاتز اشاره می کند که دامنه های سطح بالا عامل مهمی در رتبه بندی سایت نیستند. با اینحال، این مورد مانع از این نمی شود که سئوکاران اهمیتی به دامنه های سطح بالا ندهند.

اعتبار صفحه لینک شده

اعتبار صفحه ارجاع شده یک فاکتور رتبه بندی بسیار مهم است.

اعتبار دامنه لینک شده

اعتبار دامنۀ ارجاع شده نیز نقش مهمی در اهمیت لینک ها بازی می کند (به عنوان مثال یک لینک با پیج رنک ۲ از سایتی با پیج رنک ۳ صفحۀ اصلی ممکن است ارزش کمتری نسبت به پیج رنک صفحه ۲ و پیج رنک ۸ از سایت آموزشی داشته باشد).

لینک از رقبا

لینک هایی که از سایت هایی با رتبه بندی یکسان به دست می آیند ممکن است ارزش بیشتری برای رتبۀ یک صفحه در کلمه کلیدی خاص داشته باشند.

به اشتراک گذاشتن  صفحات ارجاعی در شبکه های اجتماعی

تعداد اشتراک های یک صفحه در رسانه های اجتماعی ممکن است بر روی ارزش لینک ها تاثیر بگذارد.

لینک از همسایگی بد

لینک هایی که از همسایگی بد به دست می آیند ممکن است به سایت شما آسیب بزنند. منظور از همسایگی بد همان وب سایت هایی هستند که به منظور لینک سازی ساخته شده اند و هیچ محتوای دیگری ندارند به عبارت دیگر همان لینک فارم ها (Link Farms).

پست مهمان

هرچند پست مهمان می تواند بخش مهمی از کمپین سئوی کلاه سفید باشد اما لینک های به دست آمده از پست های مهمان( به خصوص لینک هایی که در بخش بیوگرافی نویسنده قرار می گیرد) ممکن است به اندازه لینک های متنی با ارزش نباشد.

حتما بخوانید:  چرا محتوای سایت تان بک لینک نمی گیرد؟

لینک به دامنه صفحه اصلی که صفحات سایت در آن قرار دارد

دادن لینک به صفحه اصلی وب سایت ارجاع شده می تواند نقش مهمی در ارزیابی سایت و ارزش آن داشته باشد.

لینک های Nofollow

یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در سئو لینک هایی است که به صورت Nofollow می باشند. گوگل در این باره می گوید:

به طور کلی، ما این لینک ها را دنبال نمی کنیم.

که همین جمله نشان می دهد، در برخی موارد این لینک ها دنبال می شوند. داشتن تعداد خاصی از لینک های Nofollow می تواند نشان دهنده لینک های طبیعی و غیر طبیعی سایت باشد.

تنوع در نوع لینک ها

داشتن درصد بالایی از لینک های غیر طبیعی به دست آمده از منبع یکسان (همچون پروفایل انجمن، دیدگاه های ارسال شده در یک وبلاگ) ممکن است نشان دهنده اسپم باشد. به عبارت دیگر، لینک هایی که از منابع متنوع به دست می آیند نشانه لینک های طبیعی یک وب سایت است.

لینک های حمایت شده یا سایر کلمات اطراف آن

کلماتی همچون Sponsored Links، Sponsers و Link Partners ممکن است ارزش یک لینک را کاهش دهد.

لینک های داخل متن محتوا

لینک هایی که در داخل محتوای سایت قرار می گیرند بسیار قدرتمندتر از لینک هایی هستند که در صفحات خالی یا جای دیگر بر روی صفحه یافت می شوند.ی ک مثال خوب از لینک های متنی، بک لینک هایی است که از گستوگرافیک ها (پُست های کاربران مهمان) به دست می آیند.

تعداد بیش از حد ریدایرکت ۳۰۱ (تغییر مسیر) به صفحه

لینک هایی که از ریدایرکت ۳۰۱ به دست می آیند، باعث ضعیف شدن برخی یا تمام پیج رنک خواهند شد.

متن نوشته (Anchor Text) بک لینک ها

همانطور که در الگوریتم اصلی گوگل نیز توضیح داده شده است:

متون لینک ها اغلب توضیح دقیقی از صفحات سایت نسبت به خود صفحات ارائه می دهند.

این گزینه نسبت به قبل، از اهمیت کمتری برخوردار است. اما هنوز هم می تواند در موارد بسیار اندک باعث ارسال سیگنال های مرتبط بودن شود.

متن لینک های داخلی

انکر تکست لینک های داخلی نیز نشان دهنده مرتبط بودن است. هرچند این گزینه به طور متفاوت ارزیابی می شود.

اختصاص دادن عنوان لینک

عنوان لینک (متنی که به هنگام نگه داشتن موس بر روی لینک ظاهر می شود) نیز به عنوان یک سیگنال مرتبط بودن ضعیف به کار می رود.

TLD کشوری که دامنه به آن ارجاع شده است

دریافت لینک از دامنه های سطح بالای یک کشور (مانند .ir یا .de) ممکن است به رتبه بندی بهتر سایت در آن کشور کمک کند.

محل لینک در محتوا

لینک های موجود در ابتدای صفحه نسبت به لینک هایی که در آخر صفحه قرار می گیرند ارزش بیشتری دارد.

موقعیت لینک در صفحه

جایی که لینک در صفحه ظاهر می شود نیز بسیار مهم است. به طور کلی ، لینک هایی که در محتوای صفحه قرار می گیرد قدرتمندتر از لینک هایی است که در فوتر یا سایدبار واقع شده است.

مرتبط بودن دامنه لینک شده

لینک هایی که از سایت هایی در حوزه تخصصی مشابه به دست می آیند معمولا قدرت بیشتری نسبت به سایر سایت ها خواهد داشت.به همین خاطر نیز استراتژی سئوی موثر بر روی به دست آوردن لینک های مرتبط تمرکز دارد.

میزان مرتبط بودن صفحه

الگوریتم Hilltop بیان می کند که لینک های حاصل از صفحاتی که به محتوای صفحه شما نزدیک تر است قدرت و توانایی بیشتری نسبت به لینک های به دست آمده از صفحات غیر مرتبط دارد.

متن اطراف لینک

گوگل می تواند تشخیص دهد که لینک داده شده به سایت شما یک پیشنهاد است یا بخشی از دیدگاه منفی می باشد. لینک هایی که در اطرافشان دیدگاه مثبت وجود دارد ارزش بیشتری خواهند داشت.

کلمات کلیدی در عنوان

گوگل لینک هایی که حاوی کلمات کلیدی صفحه شما در عنوان هستند را بیشتر دوست دارد (لینک از یک سایت حرفه ای به یک سایت حرفه ای دیگر).

سرعت لینک مثبت

سایتی که سرعت دریافت لینک مثبت دارد معمولا نتایج بهتری در موتورهای جستجو دریافت می کند.

سرعت لینک منفی

سرعت دریافت لینک منفی می تواند به شدت رتبه بندی را کاهش دهد زیرا نشان دهنده کاهش محبوبیت است.

لینک از صفحات HUB

گرفتن لینک از صفحاتی که به عنوان منابع دسته اول (HUB) شناخته می شوند می تواند تاثیر خاصی بر روی رتبه بندی داشته باشد.

لینک های به دست آمده از سایت های معتبر

گرفتن لینک از سایت هایی که به عنوان سایت های معتبر شناخته شده اند می تواند تاثیر خوبی نسبت به سایت های کوچک و ناشناخته بر روی ترافیک سایت داشته باشد.

لینک کردن به عنوان منبع ویکیپدیا

اگرچه این نوع لینک ها nofollow هستند اما بیشتر افراد معتقدند به دست آوردن لینک از ویکیپدیا می تواند به اعتماد سایت در موتورهای جستجوگر بیفزاید.

کلمات همراه

کلماتی که در اطراف بک لینک های شما ظاهر می شوند به گوگل کمک می کنند موضوع صفحه و محتوای سایت را به خوبی تشخیص دهد.

سن بک لینک

بر اساس حق انحصاری ثبت اختراع گوگل، لینک های قدیمی تر قدرت رتبه بندی بیشتری نسبت به بک لینک های جدید دارند.

لینک ها از سایت های واقعی در مقابل سایت های ساختگی

به خاطر وجود شبکه های وبلاگ نویسی متعدد، گوگل ارزش بیشتری برای لینک هایی قائل است که از سایت های واقعی به دست می آیند. موتورهای جستجو معمولا از سیگنال های نام تجاری و تعامل کاربران برای تشخیص این دو مورد استفاده می کنند.

پروفایل و مشخصات لینک های طبیعی

سایتی که لینک های طبیعی دارد رتبه بندی بالاترب خواهد داشت و  به روزرسانی ها گوگل مشکلی برای رتبه آن ایجاد نخواهند کرد.

لینک های متقابل

گوگل لینک های تقابلی را به هیچ وجه نمی پسندد و همیشه توصیه کرده است که وب سایت ها از ساخت چنین لینک هایی پرهیز کنند.

لینک های موجود در محتوای تولید شده توسط کاربران

گوگل می تواند این لینک ها را نسبت به لینک های واقعی صاحب سایت تشخیص دهد. مطمئناً گوگل ارزش بیشتری برای لینک هایی که در WordPress.com ایجاد شده اند، قائل است تا لینک هایی که بر روی bestvideosever.wrodpress.com ایجاد می شوند.

لینک از ۳۰۱

لینک هایی که از تغییر مسیر ۳۰۱ به دست می آیند، ممکن است نسبت به لینک های مستقیم ارزش کمتری داشته باشد. با اینحال مت کاتز می گوید ارزش لینک های ۳۰۱ شبیه به لینک های مستقیم است.

میکروفرمت Schema.org

صفحاتی که از میکروفرمت ها پشتیبانی می کنند (سیستم امتیاز دهی) ممکن است رتبه بهتری داشته باشند. این امر منجر به افزایش مستقیم یا رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می شود.

سایت های لیست شده در DMOZ

بیشتر افراد معتقدند که گوگل به سایت های لیست شده در DMOZ اعتبار بیشتری می دهد.

رتبه اعتماد سایت لینک دهنده

اعتماد و اعتبار سایتی که به شما لینک می دهد معمولا نشان می دهد که رتبه اعتماد چقدر به سایت شما منتقل شده است.

تعداد لینک های خروجی بر روی یک صفحه

پیج رنک (رتبه یک صفحه) محدود است. لینک بر روی صفحه ای که هزاران لینک خروجی دارد معمولا نسبت به سایر صفحات رتبه کمتری خواهد داشت.

لینک های حاصل از پروفایل انجمن

به خاطر اسپم کردن، معمولا گوگل ارزش زیادی برای لینک های حاصل از پروفایل انجمن ها قائل نیست.

تعداد کلمات محتوای لینک دهنده

لینک گرفته شده از یک پُست با ۱۰۰۰ کلمه بسیار با ارزش تر از لینکی است که از یک پُست ۲۵ کلمه ای گرفته شده است.

کیفیت محتوای لینک دهنده

لینک های حاصل از محتوای ضعیف ارزش زیادی نخواهد داشت. لینک های حاصل از محتوای حاوی عناصر چند رسانه ای با متن بهبود یافته تاثیر بهتر و بیشتری بر روی رتبه بندی سایت دارد.

لینک های صفحات ویژه (Sitewide)

مت کاتز تایید کرده است که لینک های حاصل از صفحات ویژه فشرده شده هستند و یک لینک محسوب می شوند.

فاکتورهای تعامل با کاربر

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

نرخ کلیک طبیعی برای یک کلمه کلیدی خاص

صفحاتی که کلیک بیشتری در  CTR (نرخ کلیک) می گیرند، برای کلمه کلیدی خاص رتبه بالاتری در موتورهای جستجو خواهند داشت.

نرخ کلیک طبیعی برای تمامی کلمات کلیدی

نرخ کلیک طبیعی یک صفحه برای تمامی کلیدواژه ها به خاطر کاربر محور بودن و تعامل با کاربر، رتبه بهتری دریافت می کند.

بانس ریت (نرخ پرش کاربر)

همه افرادی که در بخش سئو کار می کنند در مورد بانس ریت با هم توافق ندارند اما این گزینه ممکن است توسط گوگل برای تست کیفیت صفحه مورد استفاده قرار گیرد. صفحاتی که به سرعت توسط کاربران رها می شوند خوب نیستند.

ترافیک مستقیم

این موضوع تایید شده است که گوگل از داده های کاربری کروم برای تعیین اینکه آیا افراد از سایت بازدید کرده اند، استفاده می کند. سایت هایی با ترافیک مستقیم زیاد، به احتمال زیاد کیفیت بالاتری خواهند داشت.

ترافیک بازگشتی (تکراری)

گوگل بررسی می کند آیا بازدید کنندگان به سایت بازگشته اند یا خیر. سایت هایی که بازدید کنندگان بازگشتی داشته باشند به احتمال زیاد رتبه بندی بهتری در گوگل خواهند داشت.

سایت های مسدود شده

گوگل استفاده از این ویژگی را در کروم متوقف کرده است. با اینحال پاندا از این ویژگی به عنوان سیگنال کیفیت استفاده کرده است.

بوک مارک های کروم

همه ما به خوبی می دانیم که گوگل داده های کاربری مرورگر کروم را جمع آوری می کند. صفحاتی که در کروم بوک مارک شده اند ممکن است رتبه بهتری دریافت نمایند.

اطلاعات نوار ابزار در گوگل

گوگل از اطلاعات نوار ابزار گوگل به عنوان عامل رتبه بندی استفاده می کند. با اینحال، علاوه بر سرعت بارگذاری صفحه و نرم افزارهای مخرب؛ مشخص نیست که گوگل چه اطلاعاتی را از این نوار ابزار جمع آوری می کند.

تعداد دیدگاه ها

صفحاتی که دیدگاه های زیادی دارند ممکن است برای گوگل به عنوان یک سایت تعاملی و با کیفیت در نظر گرفته شود.

زمان توقف (Dwell time)

گوگل توجه ویژه ای به زمان توقف دارد. مدت زمانی که کاربر بعد از جستجوی خود در گوگل و ورود، در سایت شما سپری می کند را زمان توقف می نامند. این گزینه در برخی از موارد با عنوان کلیک طولانی در برابر کلیک کوتاه شناخته می شود. اگر افراد زمان زیادی را در سایت سپری کنند، نشانه کیفیت بالای سایت است.

قوانین الگوریتمی خاص

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

تازگی پرس وجو (کوئری)

گوگل برای جستجوهای خاص، به صفحات جدید رتبه بهتری می بخشد.

تنوع Query

گوگل ممکن است برای کلمات کلیدی مبهم همچون Ted، WWF یا Ruby تنوعی را به SERP بیفزاید.

تاریخچه جستجوی افراد

زمانی که در گوگل وارد شده اید، سایت هایی که به طور مکرر بازدید می کنید؛ برای جستجوهای شما رتبه بالاتری خواهند داشت.

تاریخچه جستجوی کاربران

زنجیره جستجو، نتایج حاصل از جستجو را برای جستجوهای بعدی تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال اگر به دنبال “بررسی” باشید و سپس برای “تُستِر” جستجو کنید، در جستجوهای بعدی نظرات مرتبط با تستر ها در رتبه بالاتری قرار خواهد داشت.

هدف قرار دادن جغرافیای خاص

گوگل به سایت هایی که آی پی سرور منطقه ای و نام دامنه خاص یک کشور را دارند، ارزش بیشتری می دهد.

جستجوی امن

نتایج جستجو با کلمات دشنام یا محتوای مرتبط با بزرگسالان برای افرادی که جستجوی امن را فعال کرده اند، نشان داده نمی شود.

حتما بخوانید:  6 دلیل عدم موفقیت سئو و روش های مقابله با آن ها

حلقه های گوگل پلاس (Google+ Circles)

گوگل برای نویسندگان و سایت هایی که شما به Google+ Circles اضافه کرده اید، رتبه بالاتری را اختصاص می دهد.

شکایات DMCA

سایت هایی که دارای شکایت DMCA هستند با کاهش رتبه مواجه خواهند شد.

تنوع دامنه

به روزرسانی Bigfoot دامنه های بیشتری را به هر کدام از صفحات SRRP افزوده است.

جستجوهای معامله ای

در برخی از موارد، گوگل نتایج متفاوتی را برای کلمات کلیدی مرتبط با خرید نشان می دهد.

جستجوهای محلی

گوگل معمولا جستجوهای محلی گوگل پلاس را در بالای جستجوهای طبیعی قرار می دهد.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

باکس اخبار گوگل

برخی از کلمات کلیدی خاص، باعث ایجاد یک باکس خبر جدید در گوگل می شود:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

ارجحیت برندهای بزرگ

بعد از به روزرسانی Vince، گوگل برای برندهای بزرگ در مورد جستجوهای مشخص و کوتاه اهمیت می دهد.

نتایج خرید

در برخی از موارد گوگل نتایج خرید را در نتایج طبیعی قرار می دهد:

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

نتایج تصویر

گوگل بیشتر از نتایجی استفاده می کند که شما معمولا از آن ها برای جستجوی تصاویر در گوگل استفاده می کنید.

نتایج تخم مرغ عید

تنوع نتایج جستجوی گوگل بسیار زیاد است. به عنوان مثال اگر در Google Images عبارت Atari Breakout را جستجو کنید. نتایج جستحو تبدیل به یک بازی می شود.

نتایج سایت واحد برای برندها

کلمات کلیدی برند محور یا بر اساس دامنه برند، نتایج متعددی از یک سایت را به ارمغان می آورد.

شبکه های اجتماعی

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

تعداد توییت ها

همانند لینک ها، تعداد توییت های یک صفحه نیز ممکن است بر روی رتبه آن در نتایج گوگل تاثیر بگذارد.

اعتبار حساب کاربران توییتر

توییت هایی که از پروفایل توییتر افراد قابل اعتماد و با سابقه به دست می آید (که فالوئرهای زیادی نیز دارند) ممکن است تاثیر بهتر و بیشتری نسبت به سایر توییت ها داشته باشد.

تعداد لایک های فیس بوک

هرچند گوگل نمی تواند بسیاری از اکانت های فیس بوک را مشاهده کند اما تعداد لایک های یک صفحه به عنوان یک سیگنال ضعیف رتبه بندی در نظر گرفته می شود.

به اشتراک گذاری در فیس بوک

به اشتراک گذاری در فیس بوک (از آنجایی که شبیه بک لینک ها هستند) ممکن است تاثیر قوی تر نسبت به لایک های فیس بوک داشته باشد.

اعتبار حساب کاربران فیس بوک

همانند توییتر، اعتبار و اتوریتی حساب کاربران و لایک ها و اشتراک هایی که از آنها حاصل می شود تاثیر خوبی بر روی رتبه بندی سایت دارد.

پین های سایت Pinterest

همانطور که می دانید پینترست یک رسانه اجتماعی محبوب با داده های عمومی بسیار است. به همین خاطر گوگل نیز اهمیت زیادی به پین های سایت پینترست می دهد.

رای های حاصل از سایت های اجتماعی

به احتمال زیاد گوگل از به اشتراک گذاری ها در سایت هایی همچون Reddit ، Stumbleupon و Digg به عنوان سیگنال اجتماعی استفاده می کند.

تعداد گوگل پلاس ها

هرچند مت کاتز معتقد است تعداد گوگل پلاس ها تاثیر مستقیم بر روی رتبه بندی ندارد اما باور اینکه گوگل رسانه اجتماعی خود را نادیده می گیرد بسیار دشوار است.

اعتبار حساب های کاربران در گوگل پلاس

گوگل مواردی که از حساب کاربری معتبر در گوگل پلاس به دست می آید را نسبت به سایر اکانت ها با ارزش تر می داند.

نویسندگان شناخته شده

در فوریه سال ۲۰۱۳ مدیر عامل گوگل بیان کرد:

در میان نتایج جستجو ، اطلاعاتی که از پروفایل های آنلاین معتبر و تایید شده به دست می ایند بالاتر از سایر موارد قرار خواهند گرفت. در این شرایط طبیعی است که افراد بر روی لینک های بالاتر کلیک کنند.

اگرچه گوگل پلاس برنامه نویسندگی خود را متوقف کرده است اما گوگل به احتمال زیاد از این گزینه برای تعیین موثر بودن محتوای تولید شده استفاده می کند.

سیگنال های اجتماعی مرتبط

گوگل از اکانتی که محتوا را به اشتراک گذاشته و متن های اطراف لینک به عنوان اطلاعات مرتبط استفاده می کند.

سیگنال های اجتماعی در سطح سایت

سیگنال های اجتماعی سایت های ویژه ممکن است اتوریتی( اعتبار) کلی سایت را افزایش دهد و همین امر موجب دیده شدن کل سایت در نتایج جستجو خواهد شد.

سیگنال های مرتبط با نام تجاری

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

متن نوشته نام برند

انکر تکست با نام برند یک سیگنال برند ساده، اما قوی است.

جستجوهای برند

این گزینه بسیار ساده است. افراد به دنبال برندها می گردند. اگر فردی در گوگل به دنبال سایت شما باشد؛ گوگل به هنگام تعیین برند این موضوع را مد نظر قرار می دهد.

سایت هایی که صفحه فیس بوک و لایک دارند

برندها باید صفحه فیس بوک با تعداد زیادی لایک داشته باشند.

سایت هایی که صفحه توییتر با فالوورهای زیادی دارند

پروفایل توییتر به همراه فالوورهای بسیار نشان دهنده یک برند محبوب است.

صفحه رسمی شرکت در سایت لینکداین

بیشتر کسب وکارهای واقعی برای شرکت خود در سایت لینکداین صفحه ای دارند.

لیست کارمندان در لینکداین

داشتن پروفایل لینکداینی که نشان می دهد این کارمندان برای شرکت شما کار می کنند یک سیگنال برند است.

قانونی بودن اکانت رسانه های اجتماعی

یک اکانت در شبکه های اجتماعی با ۱۰۰۰۰ فالوور و دو پست تفاوت زیادی با اکانتی دارد که حاوی ۱۰۰۰۰ فالوور و تعاملات بسیار است.

اشاره کردن به برند در سایت های خبری

برندهای بسیار بزرگ معمولا در سایت های خبری گوگل ذکر می شوند. در حقیقت برخی از برندها حتی فید خبری خود را در اولین صفحات گوگل دارند.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

هم استنادی (Co-Citations)

برندها بدون اینکه مورد اشاره قرار گیرند لینک می شوند. گوگل به این اشارات به عنوان یک سیگنال برند نگاه می کند.

تعداد مشترکین RSS

از آنجایی که گوگل صاحب یک سرویس RSS محبوب است، از اطلاعات RSS مشترکین به عنوان سیگنال برند/ محبوبیت استفاده می کند.

موقعیت کسب وکار ها با لیست محلی گوگل پلاس

کسب وکارهای واقعی برای خود محل کار دارند. گوگل از اطلاعات موقعیتی برای تعیین بزرگ بودن یا نبودن برند استفاده می کند.

وب سایت جزو کسب وکارهای پرداخت کننده مالیات است

سایت MOZ گزارش می کند که گوگل ممکن است به این گزینه نیز توجه کند.

فاکتورهای On-Site WebSpam

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

جریمه پاندا

سایت هایی که محتوای کم کیفیتی دارند در نتایج جستجو کمتر دیده خواهند شد.

لینک به همسایگی بد

لینک دادن به همسایگی بد (bad neighborhoods) ممکن است به دیده شدن سایت در موتورهای جستجو لطمه بزند.

تغییر مسیرها

تغییر مسیرهای نادرست نباید اتفاق بیفتد. این گزینه نه تنها موجب جریمه شدن سایت می شود بلکه سایت را از حالت ایندکس خارج می کند.

پاپ آپ یا تبلیغات مزاحم

اسناد و راهنمای رتبه بندی گوگل می گوید که پاپ آپ ها و تبلیغات مزاحم نشان دهده یک سایت با کیفیت پایین است.

بهینه سازی بیش از حد سایت

شامل فاکتورهای On-page همچون انباشتن کلمات کلیدی و تگ عنوان، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و معماری نامناسب است.

بهینه سازی بیش از حد صفحه

بیشتر افراد معتقدند که بر خلاف پاندا؛ پنگوئن صفحات را به صورت تنها هدف قرار می دهد (مشاهده آموزش رفع گوگل پنالتی)

تبلیغات بالای خط تا (Fold)

الگوریتم صفحه بندی صفحه، سایت هایی که تبلیغات بسیار زیادی در بالای خط تا دارند را جریمه می کند.

پنهان کردن لینک های وابسته

تلاش های زیاد برای پنهان کردن لینک های وابسته (به خصوص همراه با کلاکینگ) می تواند جریمه گوگل را به همراه داشته باشد.

سایت های وابسته

همانطور که می دانید گوگل طرفدار سایت های وابسته نیست. بیشتر افراد فکر می کنند که این سایت ها بیشتر تحت نظر هستند.

تولید محتوای خودکار

گوگل طرفدار این گونه محتواها نیست. اگر آنها شک کنند که محتوای سایت شما توسط رایانه تولید شده است ممکن است به سراغ جریمه کردن و در آوردن سایت شما از حالت ایندکس بروند.

توجه بیش از حد به پیج رنک

توجه بیش از حد به پیج رنک با nofollow کردن تمامی لینک های خروجی یا بیشتر لینک های داخلی، ممکن است نشان دهنده بازی کردن با سیستم باشد.

اسپم شدن آی پی ادرس

اگر آی پی آدرس سرور شما به عنوان اسپم در نظر گرفته شود ممکن است تمامی سایت های موجود بر روی آن سرور را تحت تاثیر قرار دهد.

اسپم شدن تگ متا

انباشتن کلمات کلیدی در این تگ نیز اتفاق می افتد. اگر گوگل فکر کند که شما کلمات کلیدی زیادی را به متا تگ خود افزوده اید، ممکن است سایت را جریمه کند.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

فاکتورهای Off Page Webspam

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

نفوذ غیر طبیعی لینک ها

نفوذ ناگهانی و غیر طبیعی لینک ها نشان دهنده لینک های ساختگی است.

جریمه پنگوئن

سایت هایی که تحت تاثیر جریمه پنگوئن قرار گرفته اند کمتر در نتایج موتورهای جستجو دیده خواهند شد.

پروفایل لینک ها با درصد بالایی از لینک های کم کیفیت

لینک های بسیار از منابعی که معمولا توسط سئوی کلاه سیاه ( همچون دیدگاه های وبلاگ و پروفایل انجمن ها) مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است نشان دهنده بازی با سیستم باشد.

ارتباط دامنه لینک کننده

تجزیه وتحلیل انجام شده توسط سایت MicroSiteMasters.com نشان می دهد که سایت هایی با تعداد بالای لینک های غیر طبیعی از سایت های غیر مرتبط ،برای پنگوئن حساسیت برانگیزند.

200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل

هشدار لینک های غیر طبیعی

گوگل هزاران پیام در رابطه با کشف لینک های غیر طبیعی در ابزار وبمستر برای صاحبان سایت ها ارسال می کند. این موضوع باعث کاهش رتبه سایت می شود.

لینک هایی از آی پی آدرس کلاس C یکسان

به دست آوردن تعداد زیادی از لینک های غیر طبیعی در آی پی آدرس یکسان، ممکن است نشانه ای از لینک بیلدینگ شبکه ای باشد.

انکر تکست سَمی

داشتن انکر تکست سمی که به سایت شما اشاره دارد ممکن است نشانه ای از اسپم یا سایت هک شده باشد. در هر دو مورد، امکان آسیب به رتبه سایت وجود دارد.

جریمه دستی

گوگل راهنمای جریمه دستی خود رامنتشر کرده است.

فروش لینک

فروش لینک نیز می تواند بر روی پیج رنک نوار ابزار تاثیر بگذارد و به دیده شدن شما در موتورهای جستجو آسیب بزند.

Sandbox گوگل

سایت های جدید که به طور ناگهانی در معرض لینک های بسیار قرار می گیرند معمولا توسط گوگل به Sandbox منتقل می شوند. در این شرایط دیده شدن سایت در موتورهای جستجو به طور موقتی محدود می شود.

رقص گوگل (Google Dance)

این گزینه نیز به طور موقت باعث تغییر در رتبه بندی ها می شود. بر اساس گوگل پتنت؛ این روش برای تعیین سایت هایی که قصد بازی با الگوریتم ها را دارند بسیار مفید است.

ابزار رد (Disavow Tool)

استفاده از این ابزار نیز ممکن است جریمه الگوریتمی یا دستی برای سایت های قربانی سئوی منفی را از بین ببرد.

درخواست تجدید نظر

درخواست تجدید نظر موفق می تواند جریمه را از بین ببرد.

طرح لینک موقت

گوگل لینک های ساخته شده توسط افراد را به سرعت شناسایی می کند. این لینک ها با طرح لینک موقت شناخته شده اند.

این بود فهرست ۲۰۰ تایی عوامل مهم و تاثیر گذار بر رتبه بندی وب سایت. امیدواریم که با مطالعۀ این سایت بتوانید سئو و رتبه سایت خود را تغییر دهید. نظر شما در رابطه با این پُست چیست؟ آیا همۀ موارد در این فهرست موجود است؟ آیا ما موردی را از قلم انداخته ایم؟ خوشحال می شویم که نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. 

مقالاتِ تحقیقاتی برای 200 عامل موثر در بهینه سازی سایت

Life-cycle cost-effective optimum design of steel … - ‏Lee - بیان شده در 45 یافته
… multi-objective genetic algorithms in green building - ‏Wang - بیان شده در 400 یافته
… and optimum thermal insulation thickness for building - ‏Kaynakli - بیان شده در 122 یافته

رتبه: ۴٫۵ - ‏۲۴ رأی
۲۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 200 عامل مهم رتبه بندی و رنکینگ سایت ها در گوگل را بشناسید. معرفی فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت که به شما در بدست آوردن رنک یک گوگل ...

عامل مهم سئو بهینه سازی سایت - متخصص سئو

blog.ehm.ir/عامل-مهم-سئو-بهینه-سازی-سایت/
۲۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این مطلب 15 عامل موثر سئو … 5 آوریل 2011 … ... عامل مهم سئو بهینه سازی سایت چیست و چگونه می توان فهمید که این عوامل واقعا صحیح است یا خیر؟ 11 جولای 2016 … 200 عامل مهم رتبه بندی و رنکینگ سایت ها در گوگل را بشناسید.

عوامل تاثیر گذار بر سئو وب سایت - متخصص سئو

blog.ehm.ir/عوامل-تاثیر-گذار-بر-سئو-وب-سایت/
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت عوامل موثر در رنک گوگل شما نوین ... تقریبا 10 عامل از 200 عامل تاثیر گذار در سئو، مربوط به دامنه سایت (site ...

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در seo سایت

khodkareghermez.rozblog.com/.../دانلود-کتاب-200-فاکتور-موثر-در-seo-سایت.html
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بهینه‌سازی موتور جستجو (seo)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک ... دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئو و بهینه سازی سایت :: گتوند دانلود ... 200 عامل مهم رتبه بندی و رنکینگ سایت ها در گوگل را بشناسید. ... SEO ...

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئو سایت | مقاله آی تی

it-research.ir/200-factor-in-site-seo/
کتابی که قصد معرفی آن را داریم با نام 200 فاکتور موثر در سئو سایت شناخته می شود که ... سئو (بهینه سازی سایت) یکی از مهمترین فاکتور ها برای جذب ترافیک بیشتر و در نتیجه ... دانلود کامپایلر ++DEV-C نسخه 5.6.3 برای سیستم عامل ویندوز 8 ...

تاپ سئو|مقالات سئو » دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در ...

https://tapseo.ir/دانلود-کتاب-200-فاکتور-موثر-در-سئوی-سایت/
بهینه‌سازی موتور جستجو، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه ... 200 عامل مهم در تعیین رتبه سایت ۲۰۰ فاکتور موثر در رتبه بندی سئوی سایت ...

عوامل موثر در سئو سایت از دیدگاه موتور جست و جو - سئو سورس

seosource.irFeatured
۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گوگل از 200 فاکتور برای سئو سایت و رتبه دادن به آن استفاده میکند که ... 24-بهینه سازی تصاویر : کم کردن حجم تصاویر و قرار دادن توضیحات Alt ...

200 فاکتور موثر در سئوی سایت - تمام فایلها

allfiles.blogsky.com/1395/07/03/post-57552/
۳ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 200 فاکتور موثر در سئوی سایت - تمام فایلها - تمام فایلهای مورد نیاز ... بهینه zwnj;سازی موتور جستجو (seo)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت ... نویسندگان: حسن میرابوطالبی - کسری رفالیان 200 عامل مهم در تعیین رتبه ...

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت - کتاب سبز

ketabesabz.com/book/21454/دانلود-کتاب-200-فاکتور-موثر-در-سئوی-سایت
۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نویسندگان: حسن میرابوطالبی - کسری رفالیان 200 عامل مهم در تعیین رتبه ... بندی سایت، افزایش بازدید سایت، طراحی سایت، بهینه سازی سایت.

200فاکتور موثر در سئوی سایت

flanaca.saharstore.ir/page-28283.html
دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئو و بهینه سازی سایت :: گتوند دانلود. 23 نوامبر 2015 . ... موتورهای جستجو در سئوی یک وب سایت عوامل بسیار متنوعی موثر .

دنیای بهینه سازی سایت و سئو وب در جزیره گوگل

seomir.ir/tag/بهینه-سازی-و-سئو-سایت/
بک لینک هایی کاملا موثر در بهینه سازی سایت و سئو که ارتقاء رنک سایتتان را ... و البته مهمترین عامل در افزایش بک لینک بسیار پایدار و دائمی ایجاد محتوا هایی با ...... با 200 بازدید شما این امکان را دارید که با بهینه سازی محتوا و گرافیک ضریب جذب ...

روانشناسی - SEO چیست؟

www.sokot5.blogfa.com/post-13.aspx
SEO یا Search Engine Optimization فرآیند بهینه سازی یک سایت است تا موتورهای ... جستجو گر Google از 200 عامل مختلف برای رتبه بندی سایتها استفاده می کند. ... قادر به خواندن Flash نیستند بنابراین وجود Text در یک صفحه بسیار موثرتر است.

عوامل موثر در رتبه بندی سایت توسط موتورهای جستجو - طراحی ...

tabta.com/index.php/blog-series/seo-intro/item/103-seo-factors.html
۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در حال حاضر حدود 200 فاکتور در این زمینه شناسایی شده است که موتورهای جستجو در فهرست بندی و رتبه بندی سایتها از آنها استفاده می کنند.

عوامل موثر در بهینه سازی سایت - طراحی سایت

www.pishroanformatic.com › بهینه سازی سایت › سئو › آموزش سئو
عوامل موثر در بهینه سازی سایت - داشتن رتبه خوب سک موفقیت بزرگ محسوب می شود . متاسفانه بسیاری از سایت هایی که بهینه می شوند رتبه موقتی کسب می کنند و ...

وب سایت دربهشتی.کام. عوامل موثر بر سئو - Darbeheshty.com

darbeheshty.comبهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
فاکتورهای موثر سئو بیش از 200 عامل شناخته شده و تأیید شده است که یکی از مهم ترین آنها ایجاد لینک های ... اما آیا می دانید چگونه می توان عملیات بهینه سازی را انجام داد؟

عوامل موثر در سئو سایت از دیدگاه موتور جست و جو | reza falaki ...

https://www.linkedin.com/.../عوامل-موثر-در-سئو-سایت-از-دیدگاه-موتور-جست-و-جو-rez...
۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - باید بدانید گوگل بیش از 200 فاکتور برای رتبه دادن به یک سایت ... 24-بهینه سازی تصاویر : کم کردن حجم تصاویر و قرار دادن توضیحات Alt برای ...

طراحی سایت | بهینه سازی سایت

https://sorooshpardaz.com/seo-search-engine-optimization-website
پس از طراحی وب سایت بهینه سازی و سئو ( SEO ) سایت شما اولین مطلبی است که باید ... بهینه سازی ( SEO ) می باشد، الگوریتم های سئو ( SEO ) گوگل بیشتر از 200 ... شما می تواند فاکتور موثری در قیمت باشد ، برای مثال سئو ( SEO ) و بهینه سازی یک ... در بهینه سازی سایت( SEO ) ، نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به عوامل و فاکتور های ...

بهینه سازی سایت برای هوش مصنوعی گوگل - طراحی وب سایت ...

sitedar.com/blog/252-seo-for-google-brain.html
چگونه سایت را برای مغز رتبه بندی کننده گوگل بهینه سازی کنیم؟ ... گوگل گفته که بیشتر از 200 عامل عمده و حدود 10000 عامل کوچک تر تو رتبه بندی ها نقش دارن و ...

عوامل موثر در سئو Archives - سئو سایت

rseo.ir/tag/عوامل-موثر-در-سئو/
Tag "عوامل موثر در سئو". Home; عوامل موثر در سئو ... سئو و بهینه سازی در معماری طراحی وب سایت ... 200 فاکتور سئو سایت گوگل: فهرست کامل+توضیحات · دسامبر 11 ...

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت - پایگاه دانلود ...

www.takbook.com/188833...ebook/دانلود-کتاب-200-فاکتور-موثر-در-سئوی-سایت/
این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج ... سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود. ... در کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت ، این ۲۰۰ معیار شرح داده شده .

بهینه سازی سئو - فرا بوک

farabooks.com/category/کامپیوتر-و-تکنولوژی/بهینه-سازی-سئو
بهینه‌سازی موتور جستجو (seo)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در ... در کتاب حاضر 200 فاکتور موثر در سئوی سایت معرفی شده است.

[PDF]ﭼﯿﺴﺖ؟ SEO ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺳﺎزی ﯾﮏ ﺳﺎﯾﺖ اﺳﺖ ﺗﺎ ﻣﻮﺗﻮرﻫﺎی ﺟ

it.qums.ac.ir/itcontent/uploads/2015/10/seo.pdf
اﻧﻮاع روﺷﻬﺎی ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﺑﺮای ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺳﺎزی ﺳﺎﯾﺖ: روﺷﻬﺎی ... اﯾﻦ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺨﻔﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺗﺎ ﻣﻮرد دﺳﺘﮑﺎری و ﺗﻘﻠﺐ ﻗﺮار ﻧﮕﯿﺮﻧﺪ ﻣﺜﻼ ﻣﻮﺗﻮر ﺟﺴﺘﺠﻮ ﮔﺮ. Google. از. 200 ... ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ در ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺳﺎزی ﯾﮏ ﺳﺎﯾﺖ:ﭼﯿﺴﺖ.

دانلود کتاب عوامل موثر در سئوی سایت - رزبوک

www.rozbook.com/factors-in-seo-site.html
۲۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کتاب حاضر متشکل از 200 فاکتور بسیار مهم و موثر است که می تواند در سئوی ... 200 فاکتور موثر در سئوی سایت , کتاب آموزش بهینه سازی سایت ...

بهینه سازی سایت - SEO سایت - طراحی سایت - طراحی سایت ارزان

www.arzanwebsite.ir/seo/seo-site/
سئو مجموعه ای از عوامل است که در سئو موفق باید مجموع این فعالیت با هم و در کنار هم انجام .... محتوای سایت از تمامی فاکتورهای سئو و بهینه سازی یک سایت موثرتر است .

عوامل درونی بهینه سازی سایت | شرکت طراحی سایت سنادیتا

www.sanadata.com/fa/pages/398
عوامل درونی بهینه سازی سایت. نکات راهبردی برای بالا بردن پیج رنک: برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو، 17 استراتژی زیر بسیار موثر خواهند بود : 1.

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت - پی سی دانلود

p30download.com › کتاب › کامپیوتر › آی تی
رتبه: ۴٫۵ - ‏۵٬۳۰۵ رأی
۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهینه‌سازی موتور جستجو (seo)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک ... در کتاب حاضر 200 فاکتور موثر در سئوی سایت معرفی شده است. .... Windows 10 جدیدترین نسخه و نسل جدید سیستم عامل ویندوز بوده که به تازگی ...

آرشیو مقالات طراحی وب سایت

www.karnaweb.net/web-design-articles.aspx?PageId=9
از این اشتباهات در هنگام طراحی وب سایت جلو گیری کنید .... 0 0 ... بیش از 200 عامل موثر بر رتبه بندی موتور جستجو گوگل وجود دارد. برای یک کاربر دانستن این عوامل ...

کندو | 200 فاکتور موثر سئو برای اندروید

www.asr24.com/app.jsp?id...name=200%20فاکتور%20موثر%20سئو...factorseo...
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 200 فاکتور موثر سئو 200new seo factor کندو برنامه آموزشی ایرانی ... بیننده کنین در ضمن اگه سوالی درباره سئو و بهینه سازی سایت داشتین با من ...

نمایش موارد بر اساس برچسب: بهینه سازی وب سایت - تبلیغات ...

www.namadmarketing.com/portfolio/banners/.../بهینه%20سازی%20وب%20سایت.ht...
آیا امری عمدی و طبق بهترین شیوه های سئو یا بهینه سازی سایت است؟ ... موتورهای جستجو بیش از ۲۰۰ عامل را بررسی می کنند تا ارتباط یک صفحه به مورد ... بهینه سازی در دنیا نمی تواند در تمامی 200 فاکتور بهترین و کامل ترین باشد. ... در این مقالات آموزشی روش های ثابت شده و موثر در بهینه سازی موتورهای جستجو به شما آموزش داده خواهد شد.

سئو خارجی :: ایمپورتنت سئو|سئو|سئو سایت|بهینه سازی ...

important-seo.com/post/سئو-خارجی-Off-page-SEO
۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اموزش سئو خارجی “off page seo” میخواهیم با هم دیگه از سئو سایت بررسی ... عوامل موثر بهینه سازی خارجی را با ذکر توضیح مختصری بیان میکنیم. ... دوستان از seo فقط یه ساختار ضعیف را تصویر کنند اما بدانید seo 200 فاکتور دارد ...

کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت بایگانی - wp4u.ir

www.wp4u.ir/tag/کتاب-200-فاکتور-موثر-در-سئوی-سایت/
۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت ، شما با فاکتورها و عوامل مفید در ... جدیدترین آموزش ها, سئو و بهینه سازی برچسب زده شده در دانلود اموزش seo, ...

SEO چیست؟ - هاست لینوکس

linux-web.ir/training/seo/what-seo
SEO یا Search Engine Optimization فرآیند بهینه سازی یک سایت است تا موتورهای ... موتور جستجو گر Google از 200 عامل مختلف برای رتبه بندی سایتها استفاده می کند. .... روشهای کدنویسی موثر در سئو و بهینه سازی ,افزایش بازدید و رتبه وبسایت ...

200 فاکتور موثر بر سئو سایت - بازاریابی اینترنتی

oneclick.ir/200-seo-factor/
دانلود رایگان: 200 فاکتور موثر بر سئوی سایت. تیم تولید محتوای ما تصمیم گرفت ۲۰۰ فاکتور سئو را با کیفیت بسیار خوبی منتشر کند.

تبلیغات در گوگل : آموزش بهینه سازی سایت برای هوش ...

googleadword.blog.ir/.../تبلیغات-در-گوگل-آموزش-بهینه-سازی-سایت-برای-هوش-مص...
۳۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چگونه سایت را برای مغز رتبه بندی کننده گوگل بهینه سازی کنیم؟ ... تبلیغات در گوگل موثر در افزایش ترافیک سایت ... گوگل گفته که بیشتر از 200 عامل عمده و حدود 10000 عامل کوچک تر تو رتبه بندی ها نقش دارن و یه کاری که مغز ...

تاثیر سئو بر کسب و کارهای اینترنتی | پشتیبان ... - ...

supportwebs.ir/blog/تاثیر-سئو-بر-کسب-کارهای-اینترنتی/
۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشتیبان وب با سابقه ی قابل توجه در امر سئو و بهینه سازی سایت، ... بنابراین می توان گفت که سئو عامل موثری در افزایش ترافیک و بازدید از ...

سئو سایت,بهینه سازی سایت,سئو,سئو تهران

seonab.com/
سئو ناب با هدف بهینه سازی سایت و سئو سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل در سال 95 ... که برندینگ میتواند نقش موثری در به دست اوردن بازار و ایجاد مشتری داشته باشد در ... حجم هاست 200 مگابایت ... با گذر زمان یک سری از کد ها منسوخ می شود که همین کد ها میتواند به عنوان یک عامل از بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر ...

بهینه سازی سایت - بهینه سازی محتوای سایت برای موتورهای ...

www.seomir.n.nu/optimaiz
در بهینه سازی سایت( SEO ) ، نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به عوامل و فاکتور های ... این فاکتورها می توانند به صورت مستقیم برسئو ( SEO ) وب سایت شما موثر باشند.

200 معیار در سئو سایت افزایش بازدید بهینه سازی سایت ...

www.bia2soft.ir/post/.../دانلود-کتاب--فاکتور-موثر-در-سئوی-سایت-با-لینک-مستق...
200 معیار در سئو سایت افزایش بازدید بهینه سازی سایت دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت رتبه بندی سایت سئو سئو سایت ... این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه ...

مقاله تهیه نانوذرات کیتوسان و بهینه سازی متغیرهای موثر بر ...

www.civilica.com/Paper-NANOSC02-NANOSC02_041=تهیه-نانوذرات-کیتوسان-و-ب...
برای راهنمایی کاملتر راهنمای سایت را مطالعه کنید. ... هدف از این تحقیق تعیین عوامل موثر و شرایط بهینه برای تهیه نانوذرات کیتوسان با استفاده از روش ژل شدن یونی می باشد . ... نسبت 3 مقدار کیتوسان به TPP و وزن مولکولی برابر با 200 کیلو دالتون .

سئو و بهینه سازی Archives | نت فیکس

www.netfixed.ir/category/سئو-و-بهینه-سازی/
200 عضو مجازی با اسامی ایرانی (بازدید از 50 پست آخر ) - [ 10 هزار تومان ], 3. ... سئو و بهینه سازی وبلاگ نگارش PirOs سئو و بهینه سازی وبلاگ 1- به محتویات توجه کنید ! ... سئو سایت با بهینه سازی URL نکته ای که بسیاری از طراحان در طراحی سایت در ... چک کردن پیج رنک گوگل با سلام Page Rank یکی از چندین عامل موثر بر رتبه ...

ترجمه های منشور

www.manshoor.ir/Manshoor.aspx?q=ترجمه%20های%20منشور
سایت moz.com بیش از 90 عامل را به نظر خواهی کارشناسانه 150 بازاریاب عمده ... این که گوگل برای رتبه بندی یک سایت از حدود 200 عامل مختلف استفاده می کند، ... هستند و بقیه گمانه زنی های افراد متبحر در بهینه سازی موتورهای جستجوهستند. نمایه سازی کتاب. این راهنما نمایی کلی از بهترین روش ها برای ایجاد نمایه های دقیق، موثر، و قابل ...

بهینه‌سازی سایت و سئو - رسپیناتکرسپیناتک

respinatech.com › خدمات رسپیناتک
بدون شک بهینه‌سازی سایت جهت موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) که ... که کاربران علاقه به ذخیره‌ی آن دارند نیز از جمله دیگر عوامل موثر در ارتقاء رتبه‌بندی ... همان‌طوری که گفته شد حدود200 عامل در رتبه‌بندی سایت شما در صفحات جستجوی ...

سئو چیست؟ - آموزش بهینه سازی سایت

www.seositeme.ir › بهینه سازی سایت
۲۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آموزش بهینه سازی سایت آموزش سئو و راهکارهای موثر در بهینه سازی وب سایت ... seouser 3 هفته قبل بهینه سازی سایت دیدگاهها 10 بازدید ... این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، ... الگوریتم رتبه‌بندی گوگل دارای بیش از 200 معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت است.

دیجی سئو - چند نکته سئو و حقه HTTPS

digiseo.ir/post/c_showListObject/466_چند-نکته-سئو-و-حقه-HTTPS
۲۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هر وقت ترافیک از یک سایت ایمن HTTPS عبور کند، داده‌های ارجاعی سریعا بیرون کشیده می‌شوند. ... از طرف دیگر، با بیش از 200 عامل موثر در رتبه‌بندی، تأثیر این عامل می‌تواند بسیار کوچک به نظر برسد. ... بهینه‌سازی داخل صفحه ...

سئو | بهینه سازی سایت

seokhane.blogfa.com/
سئو | بهینه سازی سایت - مقالات سئو و بهینه سازی سایت. ... ممکن است مطلب جدیدی در سایت پیدا نکنند و بلافاصله آن را ترک کنند و این یک عامل مخرب می .... مقاله هفت نکته بسیار مهم برای نگارش یک مقاله موثر در سئو را برای شما بیان خواهیم کرد. ... یک مطلب تو وبلاگ رسمیش اعلام کرد که ما بیش از 200 فاکتور را در رتبه بندی هر سایت ...

بهینه سازی سایت بایگانی - سیستم بازاریابی فایل اوکی

okfiles.ir/tag/بهینه-سازی-سایت/
در این مجموعه چهار جزوه در خصوص بهینه سازی سایت (سئو) قرار داده شده است. ... دسته بندی طراحی وب و برنامه نویسی وب – دانلود کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت ... کسری رفالیان 200 عامل مهم در تعیین رتبه سایت در موتورهای جستجو در سئوی یک وب ...

عملکرد ساب دامنه بر روی سئو | تاثیر ساب دامین بر سئوی ...

honeytech.ir/Blog/ID/151/عملکرد-و-تاثیر-ساب-دامنه-بر-روی-سیو
رتبه: ۴٫۵ - ‏۴ رأی
۱۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین مطالعه کنید : آیا انتخاب هاست مناسب بر روی سئو سایت موثر است ؟ ... که بهینه سازی سایت به عوامل بسیار زیادی وابسته است (قریب به 200 ...

مدل دو بخشی بهینه سازی موتورهای جستجو - پنتازوم

www.pentazoom.com/مدل-دو-بخشی-بهینه-سازی-موتورهای-جستجو/
۶ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سئو و بهینه سازی سایت ... مطالعات بسیاری در باره بهینه سازی موتورهای جستجو انجام شده است، بویژه توسط Moz و ... برای بیشتر این شرکت ها، درک این موضوع که بیش از 200 عامل رتبه بندی وجود ... طراحی موثر در تبلیغات (قسمت اول).

بررسی و بهینه سازی عوامل موثر در فلوتاسیون زینکات روی به ...

www.slideshare.net/nasrollahnajibiilkhc/-57380325
۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بررسی و بهینه سازی عوامل موثر در فلوتاسیون زینکات روی به روش تاگوچی. 1. و بررسی تاگوچی روش به روی زینکات فلوتاسیون در موثر ...

آموزش سئو: مزایای گوگل پلاس در سئو و بهینه سازی سایت - ...

meisamroudaki.ir/googleplus-benefits-seo.html/
۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آموزش سئو: مزایای گوگل پلاس در سئو و بهینه سازی سایت ... با تغییر نرم افزارها به طور مداوم عوامل موثر در سئو نیز تغییر می کند، اما با در نظر ... در هر 200 سیگنالی که گوگل برای رتبه بندی سایت ها دریافت می کند سیگنال های ...

فرنام تجارت | کاتالوگ|بروشور| ست اداری| فرم های اداری :: ...

www.farnaam.com/Fa/ArtItem/?aID=60
۱۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به طور کلی عوامل موثر در رتبه بندی صفحات اینترنتی را می توان به دو ... در واقع برای موفقیت در بهینه سازی سایت عوامل بسیار زیادی باید به هم ...

سئو وردپرس و بهینه سازی رایگان سایت مبتنی بر سیستم ...

compiler.ir/wordpress-seo/
درخواست بهینه سازی وب سایت و سئو وردپرس رایگان خود را برای ما ایمیل کنید تا ظرف حد اکثر ... میکنند و یکی از عوامل تاثیر گذار بر رتبه سایت را در کلمات کلیدی مناسب وب سایت شما جستجو میکنند . .... سایر موارد موثر بر سئو وردپرس ..... ۱ Gbit/s-Port (200 Mbit/s Guaranteed) UNLIMITED Monthly Bandwidth ماهیانه 195000تومان ...

جاوا اسکریپت و جیکوئری چیست ؟ | طراحی سایت | بهینه ...

www.banyweb.com/خدمات-بانی-وب/جاوا-اسکریپت-و-جیکوئری-چیست-؟
فرض کنید که یک سایت آژانس مسافرتی را باز کرده و مقصد خود را هاوایی انتخاب کنید، ... شده توسط آن در تمامی مکانها با هرگونه سیستم عامل از ویندوز، یونیکس و مک میباشد. ... و بهینه سازی کدها ، این فریم ورک و کتابخانه به عرصه ی کدنویسی وارد شده است. ... جی کوئری مکانیسم سریع و موثری برای جستجو ، یافتن و انتخاب بخشهای مورد ...

تحقیق و توسعه - مجتمع سنگ آهن سنگان

sioc.ir/Default.aspx?tabid=657
ایجاد ارتباط موثر و پیوسته بین واحد تحقیق و توسعه و واحدهای بهره برداری و فرآیندی در جهت .... بهینه سازی عوامل موثر بر پارامترهای عملیاتی مدار فلوتاسیون کارخانه.

پیج رنک گوگل چه اهمیتی دارد؟ | طراحی سایت, بهینه سازی ...

graphicup.ir/article/پیج-رنک-گوگل-چه-اهمیتی-دارد؟
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بنابراین رتبه پیج رنک به هیچ عنوان تاثیری در سئو و بهینه سازی وب سایت ... برای مثال وقتی پیج رنک برای اولین بار مطرح شد جزء 10 عامل مهم موثر بر ... رفت اما امزوه بیش از 200 مورد موجود است که نسبت به پیج رنک از اهمیت قابل ...

Netafra Company

netafra.com/
Toggle navigation. صفحه اصلی; درباره نت افرا; طراحی سایت; بهینه سازی سایت; نمونه کارها; تور مجازی; وبلاگ; تماس با ما. Best Online Solutions. آخرین پروژه ها مشاهده ...

پخش پلاستیک راتا - بررسی عوامل موثر بر خواص مستربچ ...

www.rataplastic.com/...سایت/166-بررسی-عوامل-موثر-بر-خواص-مستربچ-های-رنگی
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بررسی عوامل موثر بر خواص مستربچ های رنگی. ... اخبار سایت ... مستربچ محصولی است که در آن پودر رنگ (پیگمنت) و یا افزودنی های دیگر بصورت بهینه با یکدیگر در یک ... و صنایع لاستیک و تولید رنگ های نقاشی و جوهر سازی و مصارف آرایشی ... در دمای بالای c200 شناخته شده است تخریب حرارتی سورفاکتنت باعث ...

اولین تالار گفتگوی بازاریابی ایران - سئو و بهینه سازی سایت

bazaaryabi.com/forum-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
سئو و بهینه سازی سایت: گفتگو های مرتبط یا بهینه سازی وب سایت ها برای جستجوگرهای اینترنتی (SEO) ... [SEO] آیا تنوع لینک ها در رنکینگ موثر است.

[XLS]لیست پایان نامه های ارشد مدیریت - دانشگاه اصفهان

ui.ac.ir/Dorsapax/userfiles/Sub3/Azadegan/arshademodiryat.xls
6, 6, بررسی و تجزیه و تحلیل عوامل موثر میزان سرمایه گذاری داخلی «تولیدات صادرات ... 39, 39, بهینه سازی سبد سرمایه گذاری «پرتفوی »مورد :شرکت سرمایه گذاری بانک ..... 200, 200, انتخاب تامین کنندگان با استفاده از تکنیک فرآیندتحلیل سلسله ...

بهینه سازی سایت (سئو) - سازین

www.sazinco.ir/sazin-services/e-business/electronic-marketing/seo.html
ارزشها; شرکای تجاری; پیام مدیـر عامل; مسئولیت اجتماعی; گروه سازین در یک نگاه ... پکیج های بهینه سازی سایت (سئو) به گونه ای طراحی شده تا کلیه نیازهای بازاریابی ... زمان موثر پکیج بهینه سازی (ماه) ... ثبت سایت در 200 موتور جستجو و دایرکتوری.

دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از ...

www.downloadpaper.ir/دانلود-متن-کامل-مقالات-در-رشته-های-مختلف-بصورت-رایگان-...
۱۲ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 66 - بهینه سازی فرایند عملیات حرارتی دیافراگم سنسور روغن با استفاده از ... 95 - ارزیابی مهمترین عوامل موثر در توسعه و دستیابی وی سایت های دولتی .... 200 - تاثیر عوامل مزاحم فضائی و ابعادی بر مهارت های عبور از خیابان کودکان و ...

نکات بازاریابی در طراحی وب سایت

www.marketingininternet.ir/marketing-tips-for-web-design/default.loco
عوامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی به وسیله ی نرم افزار ایمیل مارکتینگ ... بهتر است در بازاریابی اینترنتی ایمیل های خود را شخصی سازی کنید زیرا تاثیر شگفت ... با گسترش فضای مجازی، استفاده از تبلیغات اینترنتی راهی موثر با هزینه ی بسیار کم است که باعث بهبود روند کسب و کار شده است. ..... 10, 25, 50, 100, 200 ...

استودیو خصوصی طراحی وب سایت هنر رسانه

media-art.ir/fa/index.html
استودیو خصوصی طراحی سایت و پورتال های اینترنتی ، مشاوره رایگان ، ارائه مدل به مشتری ، سئو و بهینه سازی حرفه‌ای و کامل در موتورهای جستجو ، برنامه نویسی برای ...

ثبت نام در کلاس سئو و بهینه سازی و بالا بردن بازدید سایت - ...

rozseo.ir › اموزش سئو و بهینه سازی سایت
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خانه › اموزش سئو و بهینه سازی سایت › ثبت نام در کلاس سئو و بهینه سازی و بالا ... و دندان شما (سئوی کلی سایت) موثر بوده و مستقیما توسط پزشک معالج انجام میشود .... عوامل موثر در پربازدید شدن و ورودی بالای گوگل در یک سایت و برعکس ... اموزش و دانلود بهترین فایل robot.txt با افزونه و بدون افزونه - 200 views; علت و ...

سئو سایت و جدیدترین مقالات آموزش سئو | نیوسئو

www.newseo.ir/
سئو یا سئو سایت، بی شک مهمترین دانش در زمینه کسب و کار اینترنتی و ... امروز شروع میکنم به ارائه مراحلی منحصربفرد که به شما کمک میکند عوامل رتبه بندی گوگل و ... البته قبلا خیلی جامع تر به 200 فاکتور گوگل در بخش آموزش سئو اشاره کردم اما این ... پیاده سازی سریعتر صفحات وب موبایلی باعث رضایت کاربران می شود چرا که ...

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

https://www.tebyan.net/
اما همسر اول مرد زنی بسیار وفادار و توانا که در حقیقت عامل اصلی ثروتمند شدن او و ..... قیمت 27000 تومانتوضیحات دانلوددانلود فایل ورد Word پروژه بهینه سازی خوشه ها با ...... نامه بررسی عوامل موثر بر خشونت مردان علیه زنان در خانواده پایان نامه بررسی عوامل .... و نگاشته شده است پاورپوینت مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولت ها در 200 اسلاید ...

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

www.iauctb.ac.ir/fa/thesis/
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 5, بهینه سازی قابهای خمشی مرکب متشکل از تیرهای فولادی و ستون های بتنی مسلح ..... 200, جابه جایی نشانه ها در اجرا, وهاب امرایی, دانشکده هنر, نمایش, 1395-06-20 ..... محور بنزین و آلودگی هوا در خبرگزاری¬ها و سایت¬های خبری در دوره زمانی 1390 لغایت ...... 681, : بررسی عوامل موثر در پرورش کسوت اسلامی در دختران نوجوان ...

جدیدترین مقالات مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات | سیستم ...

fumblog.um.ac.ir/fumindex.php?op=Default&postCategoryId=1347&blogId...
آشنا سازی: در این مرحله سازمان با دستگاهی به نام کامپیوتر آشنا میشود. ... سیستمهای EIS بمنظور کمک به دستیابی مدیران به عوامل کلیدی موفقیت طراحی شده و با ...... پشتیبان تصمیم نسبت به تصمیم‌گیری انسانی بسیار کاراتر و موثرتر خواهد بود. ...... است با الگو های بهینه سازی سیستم SDS/TPS به طور قابل ملاحظه ای متفاوت باشد.

[PDF]( 1390 1394 ) ﻣﺘﻦ ﮐﺎﻣﻞ ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﻨﺠﺴﺎﻟﻪ ﭘﻨﺠﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺟ - وزارت عل ...

www.msrt.ir/fa/Laws/اداره%20کل%20امور%20مالی/برنامه%20پنجساله%20پنجم.pdf
ﺑﻬﯿﻨﻪ. ﺳﺎزی در ﻣﻨﺎﺑﻊ اﻧﺴﺎﻧﯽ و ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺎﻟﯽ در وزارت. آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﺑﻪ ﻧﺤﻮی اﻗﺪام ﻧﻤﺎﯾﺪ ﮐﻪ در ﻃﻮل ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺳﻬﻢ اﻋﺘﺒﺎرات ﻏﯿﺮﭘﺮﺳﻨﻠﯽ ﺑﻪ ﭘﺮﺳﻨﻠﯽ اﻓﺰاﯾﺶ ﯾﺎﺑﺪ ..... ﻣﺨﺘﻠﻒ از ﺟﻤﻠﻪ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﻨﺎﺑﻊ و ﻣﺼﺎرف ﺻﻨﺪوﻗﻬﺎ ﻣﻨﻄﺒﻖ ﺑﺮ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎت ﺑﯿﻤﻪ ...... 200. ) ﻫﺰار دﺳﺘﮕﺎه. ﻣﺎﺷﯿﻦ. آﻻت ﻓﺮﺳﻮده. ﮐﺸﺎورزی و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﯽ ﮐﺮدن. (. ﻣﮑﺎﻧﯿﺰاﺳﯿﻮن. ) ...... ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ارﺗﻘﺎء ﻫﻮﺷﯿﺎری و آﻣﺎدﮔﯽ ﺑﺮای ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺗﻬﺪﯾﺪات و ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺳﺮﯾﻊ و ﻣﻮﺛﺮ. 4.

[PDF]دریافت فایل

www.iranculture.org/UserFiles/Rahbord/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf
۳ بهمن ۱۳۵۲ ه‍.ش. - 200 کلمه( واژگان کلیدی و معادل انگلیس ی آن، بیان ...... نگرش ها، عبادات )مناسک( و محبّت )احساس و عاطفه( و عشق )عامل ایثار( تفسیر ...... در جهت مُدل سازی کمّی و کیفی برای تبیین دینداری جامعه مسلمان شامل: مدل های کالن، ...... به حد بهینه می رسند« )وبر، 244 :1387(. ...... برگرفته از وب سایت شورای فرهنگی اجتماعی زنان:.

آرشیو کامل پایان نامه های سایت | پایان نامه , پروژه و پروپوزال ...

webpal.ir/آرشیو-کامل-پایان-نامه-های-سایت-2
۱۸۶; ۵۲ پایان نامه طراحی وپیاده سازی یک سیستم E-test ۵۵; ۵۳ پایان نامه طراحی ... پایان نامه شناخت عوامل موثر در بد حجابی دانش آموزان دختر ۹۶; ۶۵ پایان نامه شبکه سازی ..... عادی شهرستان رشت دکتر پویامنش ۱۰۵; ۱۸۵ طراحی وب سایت آموزشی مهدی بازرگان ۹۳ ...... ژنوتیپ های سویا ( Glycine max L.) با استفاده از مدل CROPGRO-Soybean 200 ...

برای - ساخت وبلاگ رایگان

4x4.novinblog.net/t_برای
در این فایل pdf بررسی تاثیر عوامل مختلف بر فرآیند نیتروکربوراسیون پلاسمایی .... بهینه سازی پارامترهای موثر در میزان تنش پسماند فشاری در فرآیند نورد سرد سطحی ... این فایل شامل نمونه سوالات ICDL درجه یک می باشد این فایل شامل 200 سوال ... دیگر لازم نیست برای افزایش رتبه ی سایت خود به سایتهای افزایش بازدید مراجعه کنید!

وب سایت پیام آنلاین - مقالات شما - مخابرات استان تهران

www.tct.ir/?siteid=2&pageid=650
یک توصیه برای گوش کردن موثر این است که آن‌چه را شنیده‌اید برای طرف مقابل تکرار کنید. .... مالی برای بهینه سازی برنامه های مقابله با خطرات دنیای مجازی یاری می رسانند. ... علاوه‌بر این، تعامل در محل کار یکی از عوامل تعیین‌کننده در افزایش سطح تعهد و ...... مقایسه با مدت مشابه که 15 هزار نفر بودند رشد بیش از 200 درصدی را شاهد هستیم .

magiran.com: پژوهشنامه اقتصادی، شماره 61

www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=6949&Number=61
مشخصات نشریه · آخرین شماره · آرشیو شماره های گذشته · جستجوی مطالب · سایت اختصاصی .... شمارگان: 200 نسخه تاریخ انتشار: 5/10/95 تلفن: (داخلی 330) 88725400، ...

ارسال پیام و نظر :: بیان معنوی - ناشر آثار استاد پناهیان

bayanmanavi.ir/post/16
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عدم استفاده صحیح و بهینه از چنین فرصت هایی که عظمت اباعبدلله و اربعین برای شیعه ... سلام میخواستم بدونم آیا میشه از این سایت از استاد درباره ی موضوعی مشاوره بگیرم؟ ..... چرا حاج اقا درباره ازدواج جوانان سخنرانی و فرهنگ سازی نمی کنن. ...... یک معلم در حد خودش میتواند برخی آثار سوء را بکاهد و موثرتر واقع شود.

جدیدترین خبرهای استان گیلان | خبر فارسی

khabarfarsi.com/city/1080
کودکان و عمو روحانی /جذاب سازی دینی با روش های جدید ... را به نماز جذب کنند و در این راستا روش های موثر در جذب کودک به آموزه های دینی سخن فراوان است. ... ساری – ایرنا- مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران و مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه این .... فتنه 88 در گیلان استان گیلان نیز همانند بسیاری از نقاط کشور در مدت زمان 200 روز یاد شده ...

نقش عشق در ارتباط موثر

tazyehcham.data6.ir/list/نقش+عشق+در+ارتباط+موثر.html
استرس شغلی نوعی استرس است که با عوامل مرتبط با محیط کاری فرد ارتباط دارد. ... در حالی که شرکت ها در تلاش برای بهینه سازی سایت در گوگل هستند، اکثرا فرصت ...

شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان میاندواب | شبکه مقاله

articlenetwork.ir/2016/07/18171_شیپ-فایل-محدوده-سیاسی-شهرستان-میاندواب.html
۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بررسی عوامل موثر در کاربست ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان و والدین دانش آموزان ... فرمت فایل: doc حجم فایل: 4575 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 206 پایان نامه بهینه سازی ... صفحات فایل: 200 پایان نامه بررسی جریانات دریایی در 200 صفحه ورد قابل ویرایش تابش .... نویسنده و مدیر سایت شبکه مقاله: Ali A.

سئوی سایت.. | بیسترینها

2017.bistarinha.xyz/list/سئوی+سایت...html
سئوی سایت.. تجربه‌ی ما در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و میزبانی وب شرکت‌های مطرح و اشخاص در داخل و خارج از ایران اطمینانی است برای شما که پایدارافزار را به ...

آموزش بهینه سازی سایت (سئو) - تبلیغات اینترنتی - Goo.gl

goo.gl/v3GXxp
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نماد مارکتینگ قصد دارد طی چندین مقاله آموزشی بهینه سازی سایت را به صورت مرحله ... برای رسیدن به چنین نتیجه ای موتور جستجو بیش از 200 فاکتور را در زمان نشان ... برخی از این فاکتورها به بدنه وب سایت دوخته شده که همان عوامل On Page هستند. ... در این مقالات آموزشی روش های ثابت شده و موثر در بهینه سازی موتورهای ...

پروژه های دانشجویی

porozheh.sellfile.ir/
تمامی محصولات سایت ، کامل و بدون عیب و ایراد میباشند. ... ابداع شدند، و موجب یک رشد تدریجی در طول تقریباً 200 سال در همة زمینه ها از صنعت و کشاورزی ... در فصل اول,کلیاتی پیرامون اختلالاتی اسکلتی – عضلانی و عوامل موثر در بروز آنها ارائه شده است. ... بهینه سازی کنترل مسیر و هدایت بار در شبکه های شهری و بین شهری و پیاده سازی و ...

افزایش مصرف بدلیجات به جای طلای واقعی / قیمت طلا در بلند ...

www.ghatreh.com/news/.../افزایش-مصرف-بدلیجات-جای-طلای-واقعی-قیمت-طلا-بلند-...
۱ روز پیش - یک سایت معتبر در زمینه تحلیل تکنیکال قیمت طلا به نام اف ایکس استریت ... البته در این میان از یک عامل مهم نباید غافل بود و آن میزان کشش تقاضا در بازار است. ... ساخته شده از طلا ایجاد کرد، در کاهش هرچه بیشتر انگیزه های مردم موثر افتاد. .... برنامه دولت استرالیا برای بهینه سازی سوخت و احتمال افزایش قیمت خودرو ...

سایت شرکت سبک سازه اسپادان

harajee.com/index.php?route=advertisement/list/show&id=10171784&page...
یکی از امکانات بارز این سایت 3 زبانه بودنش میباشد. ... طراحی وب سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو(Seo) به منظور توسعه کار و تجارت شما طراحی وب سایت ...

سئو و بهینه سازی وبلاگ - سئو تبریز

seotabriz.com/سئو-و-بهینه-سازی-وبلاگ/
۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - seo, آنالیز سئو, افزونه سئو, بهینه سازی تصاویر, بهینه سازی سایت, سئو, سئو ... عواملی که بر سئو و بهینه سازی یک وبلاگ موثر می باشد را بررسی می کنیم. ... ایجاد لینک های داخلی ، از عوامل اصلی ارتقای رنکینگ وب سایت است.

بررسی تاثیر مدیریت عوامل موثر بر بهینه سازی سرمایه در ...

collagemodiriyat.com › مقاله › مدیریت
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بررسی تاثیر مدیریت عوامل بهینه سازی سرمایه در گردش ، مقاله بررسی تاثیر مدیریت عوامل موثر بر ... هدف این تحقیق بررسی تاثیر مدیریت عوامل موثر بر بهینه سازی سرمایه در گردش می باشد. ... auditor-always-wins1-200x300 ... این سایت با هدف ارائه مشاوره در زمینه انجام پایان نامه بطور کاملا تخصصی رشته مدیریت ...

مقالات - شرکت طراحی سایت نونگار

www.npco.net/demo/articles.html?start=199
آیتم های سئو سایت و بهینه سازی سایت می تواند از موتور جستجو گوگل به عنوان ابزاری در هدایت کاربران استفاده ... تبلیغات در سایت های پرترافیک می تواند عامل موثری در جهت دیده شدن طراحی سایت شما و نیز هدایت کاربران باشد. ... صفحه 200 از 781.

"رضا سیار" بر کرسی فرمانداری قم تکیه زد | میهن پست

mihanpost.com/1/
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این دو عامل باعث خواهد شد میانگین رشد اقتصادی سالانه جهان که اکنون ..... 0 الی 25 بعلت افزایش عرض موثر سواره رو ، برچیدن گاردریل رفوژ میانی و ...... 12 هزار و 200 ریال ..... و فایل آن به صورت درختواره بر روی سایت پژوهشکده قرار داده خواهد شد. ...... های اقتصادی شهری ، ساکنان ، بهینه سازی انرژی ، کاهش هزینه های مدیریت ...

کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت

https://www.aghazeh.com/...طراحی-وب-سایت/کتاب-200-فاکتور-موثر-در-سئوی-سای...
۲۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کتاب 200 فاکتور مهم سئو که به بررسی سیگنال های مهم رتبه بندی ... نویسنده این کتاب مهندس کسری رفالیان می باشد که سعی نموده عوامل ... دانلود کتاب بهینه سازی سایت به روش نوین الگوریتم های جدید گوگل پاندا به زبان فارسی ...

بک لینک آی الکسا - فروش بک لینک ایرانی موثر

backlinkiran.persianblog.ir/tag/بک_لینک_آی_الکسا
فروش بک لینک ایرانی موثر. ... همانطور که اطلاع دارید یکی از عوامل*اصلی در بهینه*سازی سایت ها و رسیدن به نتایج مطلوب در موتورهای*جستوجو بک ... 200 بک لینک.

عوامل موثر در طراحی وب سایت تجاری

www.seositedesign6.loxblog.com/post/200
مقالات بهینه سازی سایت - آموزش رایگان طراحی و بهینه سازی سایت-مقالات آموزش طراحی ... در این مقاله چند عامل موثر برای طراحی سایت های تجاری به شما ارائه خواهیم داد.

خرید فقط از فروشگاه 13771348

f13771348a.adnashop.ir/
عوامل موثر در سئو سایت از دیدگاه موتور جست و جو - سئو سورس ... دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئو و بهینه سازی سایت :: گتوند دانلود.

بایگانی‌ها اخبار - طراحی سایت و برنامه نویسی|سئو و بهینه ...

tech-team.ir/category/اخبار/
بهینه سازی موتور جست و جو نیازمند داشتن اطلاعات فراوانی درباره مجموعه ای از .... سر نخ های به دست آمد در مطالعات صورت گرفته بر روی عوامل موثر در رنکینگ نیز تا حدی ...

آمازون | بهینه سازی سایت

amazondl.ir/tag/بهینه-سازی-سایت/
حتما شما هم میدونید که در سایت بخشی دارم به نام بهینه سازی یا سئو. ... اما در بعضی مواقع هم که مدیران سایت ها و وبلاگ ها سئو انجام میدهند با شکست رو به رو یشوند، که این شکست عوامل زیادی را در بر ... تاریخ : 04 / سپتامبر / 2016; 200 نکته موثر در سئو

پژوهش سرا

payannameh-modir.blogfa.com/
37-بررسی عوامل موثر بر رضایت مشتریان در شعبه منطقه ****210 صفحه ... زندگی کاری کارکنان مراکز درمانی ****ورابطه آن با تعهد سازمانی 200 صفحه ... 91-بهینه سازی پارامترهای عملیاتی بیولیچینگ مس از کانسپت هیپ شماره 3 در معدن ...... 690- بررسی عوامل موثر بر رضایت مصرف کننده نسبت به خرید آنلاین( با تاکید خاص بر سایت ...

200 فاکتور موثر در سئوی سایت - آوازک

avazak.ir › آموزش › آموزش وبلاگ نویسی › راه کارهای افزایش آمار
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 200 فاکتور موثر در سئوی سایت. [عکس: 200-factor-mohme-seo.gif]. 200 فاکتور موثر و مهم که به کمک شما در بهینه سازی سایت می آید. برای دانلود ...

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت - ایران کوئیز

javab-quiz.irquiz
۱۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نویسنده: کسری رفالیان موضوع: طراحی وب سایت تعداد صفحات: ۴۲ فرمت: کتاب ... جستجو در سئوی یک وب سایت عوامل بسیار متنوعی موثر هستند.

پروژه بهینه سازی رتبه سایت (SEO) -13200 - Art-ISI

artisi.ir › پروژه
۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه » پروژه » پروژه بهینه سازی رتبه سایت (SEO) ... سازی Seo; Search engine optimization; پروژه بهبود سئوی سایت; عوامل موثر در Seo; پروژه Seo ... 200 فاکتور مهم در سئوی سایت 200 عامل مهم در تعیین رتبه سایت در موتورهای ...

داعش 200 کودک را قتل عام کرد - سخن آشنا

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=4868
خبرگزاری سخن آشنا ارائه دهنده برترین اخبار و مطالب سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی از دیرباز تاکنون.

200 فکتور موثر در سئوی سایت

firearticle.ir/2012/200-فکتور-موثر-در-سئوی-سایت.html
۱۱ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 200 فاکتور مهم در سئوی سایت 200 عامل مهم در تعیین رتبه سایت در ... کنیم و یک وب سایت راه از ابتدا سئو و بهینه سازی کنیم و سعی شده است مطالب ...

listlisthttpjafarjen93.8blog.irpage\-486035.html - صفحه اصلی

meymehbook.8blog.ir/list/listlisthttpjafarjen93.8blog.irpage/-486035.html.html
 
 
 

Save
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.